Project Description

Masz swój biznes i chcesz zdobyć nowych klientów? Świetnie się składa, bo w Polsce mamy doskonałą ofertę targów branżowych, konferencji i spotkań biznesowych, które gromadzą przedsiębiorców i inwestorów z różnych zakątków świata.

Targową stolicą Polski jest bezsprzecznie Poznań. Międzynarodowe Targi Poznańskie to nie tylko największy kompleks targowy w kraju o powierzchni 212,5 ha, ale także lider ośrodków targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Zlokalizowany w połowie drogi z Warszawy do Berlina każdego roku odpowiada za topowe wydarzenia branżowe. Poczynając od sportu, przez budownictwo i architekturę, nieruchomości, technologię i rozwiązania cyfrowe, sprzęt medyczny, energetykę, logistykę, po zdrowie, urodę, spotkania branży HORECA, a nawet targi wędkarskie. Odbywają się tu m.in. największe targi branży budowlanej – BUDMA, targi Innowacje Technologie Maszyny (ITM) oraz największe targi motoryzacyjne w Polsce – MOTOR SHOW.

Ogromną własną powierzchnią wystawową mogą pochwalić się również Targi Kielce. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Targi Kielce S.A. to największe i najnowocześniejsze centrum w Polsce Wschodniej. W kalendarzu Targów Kielce jest ponad 70 wydarzeń – targów, wystaw i 700 konferencji – m.in. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy – PLASTPOL, znany na całym świecie MSPO – trzecie targi przemysłu obronnego w Europie, AUTOSTRADA-POLSKA – jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budownictwa drogowego, SACROEXPO – największe targi sakralne w Europie oraz AGROTECH – najchętniej odwiedzane targi rolnicze.

Na tle konkurencji dobrze prezentuje się także stolica. Warszawa dysponuje kilkoma przestrzeniami wystawienniczymi, m.in. Ptak Warsaw Expo czy EXPO XXI Warszawa.

Położone 10 minut jazdy od międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie. Posiada 143 000 m² powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m² powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw i wydarzeń plenerowych. Odbywają się tu m.in. targi sadownictwa i warzywnictwa, międzynarodowe targi reklamy i druku, targi jachtowe i motocyklowe, spotkania branży obuwniczej, przemysłu zabawek i akcesoriów dziecięcych, wnętrz, transportu czy żywności i technologii spożywczych.

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie Warszawy, które gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Centrum oferuje ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni. Odbywają się tu m.in. targi sprzętu oświetleniowego, sprzętu elektrycznego i zabezpieczeń, AUTOMATICON – targi automatyki i pomiarów, targi żywności i napojów, czy międzynarodowe targi sektora paliwowego – STACJA PALIW.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to obiekt dostosowany do szerokiego spektrum wydarzeń, takich jak: targi, kongresy, konferencje, spotkania i prezentacje biznesowe oraz eventy. Obiekt o powierzchni 14 000 m² zlokalizowany jest w geograficznym centrum Krakowa, w dzielnicy Czyżyny i doskonale skomunikowany z centrum miasta, Dworcem Głównym, lotniskiem w Balicach i obwodnicą miasta. W kalendarzu wydarzeń krakowskiego centrum ważne miejsce zajmują Międzynarodowe Targi Stomatologiczne, Międzynarodowe Targi Książki, Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i targi Beauty LNE, targi przemysłu narzędziowo-przetwórczego czy mieszkań i domów.