Project Description

Mikołaj Kopernik to postać symbolizująca nie tylko przełomowe dla ludzkości odkrycia, ale również zupełnie inne spojrzenie na sprawy, wydawać by się mogło, oczywiste i niezmienne. Wraz z pomysłodawcami prezentujemy Wam przedsięwzięcie wykorzystujące najnowszą technologię w promocji i obcowaniu z dziedzictwem kulturowym tego regionu Polski, z którym związany był genialny astronom. Zachęcając do podróżowania, zwiedzania i poznawania atrakcji turystycznych województwa warmińsko-mazurskiego w nowy sposób.

CoperniCoin – bo o nim mowa – to wygenerowany token oparty na technologii blockchain przy wykorzystaniu platformy Waves.Exchange.

Tokeny będziecie mogli wymienić na atrakcyjne nagrody. A jak je zdobyć? Sposobów jest wiele: uczestnictwo w wydarzeniach na Szlaku Kopernikowskim (https://szlakkopernikowski.pl/pl/), aktywność na stoiskach promocyjnych podczas wydarzeń na Szlaku Kopernikowskim, podjęcie wyzwania w grach terenowych organizowanych w ramach aktywnego zwiedzania obiektów na szlaku, ukończenie Misji Kopernik w grze Slavic Monsters, wykonanie selfie z duchem Mikołaja Kopernika i zamieszczenie go w wybranym portalu społecznościowym wraz z oznaczeniem #Copernicoin.

Jeśli uda się Wam wykonać powyższe zadania w Warmińską Noc Perseidów (https://visit.olsztyn.eu/article/990/warminska-noc-perseidow), otrzymacie dodatkowe tokeny.

Szczegóły techniczne wraz z linkami do przydatnych aplikacji i dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://copernicoin.pl/.