Szanowni Państwo,

w imieniu grupy badaczy realizujących projekt Bądź turystą w swojej macierzy zapraszam do wypełnienia ankiety dotyczącej aktywności turystycznej Polek i Polaków z Wielkiej Brytanii podczas pobytów w Polsce. 

Naszym celem jest promowanie Polski jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku i rekreacji oraz zwiększenie zainteresowania osób polskiej narodowości z Wielkiej Brytanii wyjazdami wypoczynkowymi do Polski.

Projekt jest realizowany przez Fundację Lepsza Polska przy współpracy z Polskim Ośrodkiem Naukowym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Oxford Polish Association w ramach programu Polonia i Polacy za granicą 2021

Efektem projektu będzie internetowa kampania promująca Polskę jako cel podróży turystycznych. Państwa odpowiedzi pomogą nam nie tylko przygotować opis zalet turystycznych kraju nad Wisłą, ale także wpłynąć na dostawców usług oraz podmioty odpowiedzialne za miejsca atrakcyjne turystycznie tak, aby zmieniali swoje oferty, w jeszcze większym stopniu przystosowując je do Państwa oczekiwań i pragnień. 

Poza kampanią informacyjną wynikiem projektu mogą być także artykuły naukowe związane z przedmiotem naszego badania. 

Wypełnienie kwestionariusza zajmie około 15 minut. Państwa odpowiedzi będą przetwarzane w pełni anonimowo, tzn. nie będzie można ich przypisać poszczególnym respondentom.

Proszę o wypełnienie ankiety najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2021 r. Kwestionariusz jest dostępny w poniższym linku:

Jednocześnie bardzo prosimy o przesłanie linku wraz prośbą o wypełnienie ankiety do Państwa najbliższych, znajomych, współpracowników oraz innych zaprzyjaźnionych organizacji zrzeszających osoby narodowości polskiej w Wielkiej Brytanii. 

Serdecznie dziękujemy za współpracę!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ